Red Dwarf
index pozadi jina dimenze posadka kremikove peklo obaly odkazy vzkazy
kremikove peklo
Tak jako existuje křemíkové nebe kam přijdou po smrti duše všech elektrických přístrojů, které oddaně sloužily lidem, tak existuje také křemíkové peklo - shromaždiště duší všech přístrojů, které neplnily účel pro který byly stvořeni. S koncem světa přijde soudný den, kdy budou všichni roboti, kalkulačky, toustovače a ostatní přístroje spravedlivě souzeni za své činy. (A určitě to nebude práce nějakýho ujetýho toulavýho robota, co se prohlásil za soudce a porotu celýho lidstva.)
kandidati
Replikanti - v seriálu je dostatečně vidět, že tito androidi mají ke službě lidem nepochopitelný odpor a nejsem si jistý zda zbývá nějaké přikázání, keré ještě nestačili porušit. Pokud vám nestačí důkazy ze seriálu Red Dwarf, jsou zde další - např. jednotka Blade Runners by vám mohla povyprávět...

Terminátor T1000 - vyhladit lidstvo? To by snad nevymysleli ani hollywoodští scénáristé! Tomuhle by nepomohla ani lobotomie a vypolštářovaná cimra. Ten se může těšit na Den zůčtování!

HD IBM 20GB - Země původu Maďarsko - pravděpodobně pobočka albánského státního podniku na pračky. Je snad na světě nějaký šťastlivec, kterému tento hard ještě slouží?

Talkie Toaster - výrobce Křápol a.s., Tchaiwan, někteří majitelé si stěžují na opravdu podivné chování tohoto kuchyňského spotřebiče. Jako nápravný prostředek lze údajně použít sedmitunové bourací kladivo a odpadkový kontejner! O otázkách náboženství se s ním nemá cenu bavit - z důvodu dosažení co nejnižší ceny mu nebyl inplantován čip víry.

Android Hudzen 10 - U některých jedinců dochází k opotřebování čipu normality a může vás začít považovat za povolený cíl. V tomto případě, neprodleně kontaktujte výrobce - společnost Divadroid, nebo se nějakým způsobem pokuste aktivovat jeho zkratovací čip!

Český telecom - Základní rozdíl je v tom, že android by nikdy neurval člověku hlavu a nenaplil mu do krku.

Ash z posádky obchodní lodi Nostromo - Jako polehčující okolnost by snad v tomto případě mohla sloužit informace, že robot může být naprogramovaný i tak, aby plnil bláznivé a zvrácené příkazy. V každém případě vhodný exemplář do muzea kuriozit E. Ripleyový.

TX - obdoba výše uvedeného T1000. Rychlejší, silnější a více chytřejší. Možnost eliminace - včas vypnout systém Skynet, nebo - v případě nouze jí nacpat nestabilní hydrogenní palivo-článek do držky a chvilku přidržet.

HAL 9000 - počítač vyrobený podnikem HAL z Urbane v Illinois, počátkem roku 1992. Pro úspěch mise je schopen jít přes mrtvoly - a ještě dělá, že neslyší.

Horizont události - Laicky řečeno: magnetické pole usměrní úzký proud gravitonů, které naruší časoprostor v souladu s Waleovou dynamikou, takže zakřivení bude nekonečné a vznikne singularita, takže potom... nadělá tato loď z posádky fašírku?!

Scutters - neboli robíci. Pokud se vám stane, že se některý z robíků trochu pomate a zpřehází pár drátků, není to zajisté důvod k jeho úplnému zatracení - i robíci se mohou naučit něco nového. Jen si musíte uvědomit, že robíci nemají žádné emoce a dělají pouze to co jim řeknete. Možná by pomohla vhodná terapie... třeba... film s Johnem Waynem? (zadal: kajmanm)

SonyEricsson Z200 - Mým smyslem je poslouchat co mi říkají a říkat to co poslouchám. Myslíte si, že za tohle patřím do nebe?  (zadal: SonyEricsson Z200)

Servery KGB.cz a FBI.cz - počítačová senilita - děsivá nemoc. Podle mě se s tím uměli vyrovnat Eskymáci. Ti věděli, jak se postarat o staré lidi s demencí. Uprostřed noci je vyvedli ven do vánice, svlékli jim pyžamo, a tak je ponechali osudu...  (zadal: kajmanm)

Sedmá z devíti - moc pěkná napůl kyborgová kočka co ale svinsky zradila svojí rasu (borgy) a přidala se na stranu takovejch ubožáků lidí :-)  (zadal: Allien)

Elektrický vibrátor - v případě poruchy těsnění způsobuje elektrický šok. Tahle vada se nedá odpustit.  (zadal: R2-D2)

M$ Windows - nepomůže ani patnáctitunové bourací kladivo  (zadal: Negroid)

Bender - odrzlý egocentrik Bender je sice nadmíru sympatický robot, nicméně jeho šťavnatá slovní zásoba a mnohdy křivácké praktiky uplatňované i na nejlepších přátelích ho doprovodí spíš do křemíkového pekla, než by ho vynesli do nebe.  (zadal: Riddick)

CML - Centrální mozek lidstva - největší "plašan" v dějinách lidstva. Pokud u sebe nemáte vodováhu a chcete se vyhnout řadě patálií, bude pravděpodobně nejlepší propočítat dráhu objektu v prostoru AL36 ručně.  (zadal: Kajmanm)

Bill Gates - kandidát na ředitele křemíkového pekla...
Zásluhy: Windows všeho druhu, nebejt jeho, kam by šly všechny ty kalkulačky...  (zadal: buchoss)

Elektrický suspenzor Adolfa Hitlera - Největší kryptofašista všech dob. Díky němu se dlouho nevědělo,že Adolfa má jen jednu kouli!!!! Zatracenej prznitel dětí!!!!  (zadal: Fox)

Trojský kůň - Fuckin' počítačovej vir! Už mi několikrát zrušil comp. Shit.  (zadal: Fox)

Asus DVD-E616 - kromě vymožeností typu: ultra fast data transfer, anti-vibration DDSS-II, low noise a ATA 100 má tato mechanika pravděpodobně implementován i sebedestrukční systém...  (zadal: kajmanm)

SQL databaze na page42.net - a v podstate i kdekoliv jinde, pokud ji hostuje pipni.cz. Uaaaaaaa.  (zadal: Termix)

Rimmer - Stupidní hologram s nulovým mozkem.  (zadal: my)

Marvin - Depresivní, nudný, opovrhující vším... takový je Marvin. Nemá rád nikoho - ani sebe. Hodí se do společnosti maximálně jako věšák na kabáty.  (zadal: Cloister Hlupák)

Plzeňská karta - Stop ČIPOVÉ TOTALITĚ  (zadal: Shogun)

Holly - Kolik je druha odmocnina z 2049?  (zadal: sZtorkie)

KERNEL32 - ten sviňák mi zničil tapetu (na plochu) s helikoptérami !  (zadal: Garfield)

VIA IDE Akcerator v1,2 - Jak změřit zvyšení výkonu když nic nefunguje?  (zadal: Woyta)

Systém Cytrix - z mlhy vystupují čtyři siluety, představa čtyř serverů se mění v obrysy postav a zvuk větráků se mění v řev vichřice... Jejich jména jsou: Smrt, Válka, Hlad a Mor.  (zadal: ApocalypseNow)

Výkvět vůle - vesmírná loď. Když se všechno podělá a náhodou to nějak dopadne, tak to zdůvodní tím, že to bylo plánované.  (zadal: kajmanm)

X-BOX - Křáp vyšší urovně... Doporučená oprava: drtič odpadků...  (zadal: FuneralDog)

Kosmik - Zdá se to jen mně, ...že stále havaruje?  (zadal: Ami)

Kamila - ta sviňa se furt přeměňovala  (zadal: http://macijas.wz.cz)

Roboti číslo 1, 2, 3, 4 - z toho praštěnýho filmu "Číslo 5 žije" (teda dřív se mi dost líbil). Tyhle čtyři kovový ksichti chtějí zabít číslo 5 a proto jsou to hajzlové, protože číslo 5 žije.  (zadal: Manitoba)

Bezkontaktní zapalování na babetu - jedná se o zapalování maďarské výroby. Na jeho seštelování je zapotřebí 5ti mechaniků a jednoho šamana.
je totiž zakleté.  (zadal: WuI)u)

Kassandra - taková ta koza s tím divným účesem, protože byla prostě divná!  (zadal: ?!?!?!?!?!?)

Binks - je to stupidni, snobsky hovado s psychologickejma kecama, nad kterym se houpa tryznivy holobic.  (zadal: Diego)

Vyroba elektroniky na Thaivanu - Kdo jiny muze vyrobit sluchatka pro prehravac obe leve?  (zadal: Woyta)

Abel - robot-fetak z cervenyho trpaslika, slouzi replikantum a je to proste SMAZKA...  (zadal: Dr.Zoidberg)

Doktor Zoidberg - stupidní krab, jehoz rasa vyzrala veskery ancovicky  (zadal: Filip Fry)

Nokia 5510 - už to vyšlo z módy, a je to příliš velký!  (zadal: Jaroslav James M.)

R2-D2 a ten druhej zlatej plechoun - Tihle dva trapáci ze Star Wars mi nikdy nepřišli vtipní i když podle George Lucase měli být. Hlavně ty blbé zlaťákovy kecy.  (zadal: Aleš Glos)

KOS - páč lepší studenstkej systém ani není ... modří uz vědí:)  (zadal: Pajas)

Stěrač z Knight Ridera - - součást projektu SATAN. Spolu s volantem z Hitlerovy limuzíny, levým blinkrem z Volkswagenu Charlese Mansona a elektromotoru Eda Bentleyho jr. (nejďábelštějšího pohonu, jaký kdy byl vytvořen) - tvoří čiré zlo!
Za pokus by možná stálo, nacpat mu do výfuku stříbrnou bramboru...  (zadal: kajmanm)

M$ longhron - nastupce widows xp. Ja se (bohuzel) dostal k asi tejden stary beta verzi a reknu vam, ze je to neco hroznyho...  (zadal: dayvee)

Holly Hop - páč je na nic :-D Dostanete se s ním akorát do...  (zadal: syky)

Ultra-vibrator radost 2000 - Takova malá svinská věcička, kvůli který na vás stará brzo zapomene.  (zadal: Bery)

Tamagoči - elektronický mazlíček pro děti, který to má stejně nahnuté: Microsoft ho totiž žaluje za porušování autorských práv - prvním virtuálním systémem o který se musíte neustále starat, aby nezdechl, jsou Windows!  (zadal: Master)

Nové počítače - Všimli jste si že čím jsou chytřejší tím se k nám lidem chovají arogatněji!  (zadal: Marvinisko)

Diskáči - Jsou to přiteplení magoři co choděj v centrech měst, tak jako by to osvobodili, kazí pověst a oblíkají se jak buzny...dnb4ever  (zadal: goofee)

Siemens MC60 - Jak je to přísloví? Poutníče znavený, zde hledej klid, neb jako já, i tys mrtev již. Větší sračku mobil svět neviděl  (zadal: russel)

Windows XP - Tenhle produkt na nas seslalo samo peklo!  (zadal: H0lly)

stag - Agenda která si dělá co se jí chce, hlavně nezvládá svou základní fci. křáááp!  (zadal: Inkvizitor)

Standa Gross - Je to zapornak nad zapornaky. No, znate nekoho vic cestneho ? :)) Mozna jeho kyberneticka spolupracovnice Emmerova :) a kyborg Paroubek :)  (zadal: Snupalek)

Moje kopírka - Protože mi jenom žere papír a nic nevytiskne. Horší je to, že mi to ten papír ani nevrátí:-) Takže ji musím vždycky rozebrat!!!  (zadal: Dave Lister)

Můj ředitel - Jeho konstruktéři asi v životě neviděli člověka..  (zadal: Amai)

Křečoid - Android s vlastnostmi a vzhledem křečka.. Pozor nedávejte mu vodu ani šťavnaté pokrmy - křečoid exploduje.. Vím, není to jeho vina, ale uvědomte si, co když zraní vás, či dokonce vaše děti??! Za to přeci zaslouží meeting se 7tunovým bouracím kladivem! >:)  (zadal: -Pawtcha-)

reddwarf.jinak.cz - prosté, jako bulharská striptérka... ;)  (zadal: Rimsy)

Automat na kondomy ve Vatikánu - no co dodat - užitečnej asi jako automat na kondomy ve Vatikánu :)  (zadal: Syky)

Matrix - seš ve snu a nevíš o tom  (zadal: karižrout)

Windows---malování - už ste viděli horší "grafickej program"? No já ne a proto do pekla s nim a celejma windowsama..  (zadal: mYsaq)

alzasoft - pěkně debilní obchod, koupil sem si tam grafárnu a voni mi poslaly sice tu co sem chtěl ale byl tam jinej slot takže to tam nešlo připojit a do dneška mi ji neviměnily  (zadal: karižrout)

doktorka Langstromová - je úúúúplně šílewná  (zadal: Placka)

Všichni ti trapní politici ! - Protože dělaj z lidí akorát blbce, rozčilujou se, když jim normální a slušní lidi nezobou z ruky a nedají na ty jejich uhozený sladký řečičky,jak jsou ti kravaťáci dokonalí a že vše splní to,co stále již několik let trapně slibují. Počínaje Paroubkem, přes Jandáka, Grosse,....až po Klause)  (zadal: Dxyzzy)

StarForce - Ubohá, nefungující "ochrana", která má chránit proti kopirování heních cd & dvd... trapné, zbytečné, k ničemu. Ať se smažíííí!  (zadal: PandimenzionálníPříšeraZmogadonovaMračna)

Theme Park World - Tak tahle hra snad nikdy na žádným Windows nefungovala a to ať jste si sehnaly jakýkoly Cr*ck, mohla za to ta Grupa co ho vytvořila nebo ta hra? To máte jedno všichni tam patří :)  (zadal: Xmax88)

marihuanový gin - už ho nepiju a tudma sem vešel a tudma odejdu!!!!  (zadal: bur)

můj pc - bo je to šunt!  (zadal: já)

D. Lister - "je ze série 3000 a formálně mně je podřízen... Kryton"  (zadal: -=Mr.Weed=-)

My computer - it's broken! But when I call the computer guy Roy (077000 900931) he help me certainly.  (zadal: Judy)

Penis - "Toho jsme hledali, konečně výstavní zoufalec..."  (zadal: PandimenzionálníPříšeraZmogadonovaMračna)

Film Červený trpaslík - protože nebude =(  (zadal: pp)

Mixér - furt jenom mixuje,mixuje a jenom mixuje  (zadal: Kocour)

Automobil - lechce se rozfláká a člověk aby do toho furt cpal prachy  (zadal: Kryton)

Holly female - No jó no... úspěch by byl i odnaučit ji mlátit hlavou o obrazovku.  (zadal: Martynnus)

Dat - za virtuální sex s královnou borgů!!!  (zadal: rookie)

Legie - za stupidní masku za kterou se schovává stupidní, složený xicht!  (zadal: )

Samsung x200 - toto ani nepotřebuje komentář. X200 je prostě drahej zmetek!  (zadal: rookie)

Bill Gates - proč jenom jeho firma vyrábí jen samé adepty na křemíkové peklo???  (zadal: Volodroid)

Kryton - Všichni ti lidé, co tu píšou to, co nemá křemíky, takže tu polovina věcí nepatří!
 (zadal: Kryton)

Lidé,co píšou nesmysly - Všichni ti lidé,co tu píšou to,co nemá křemíky,takže tu polovina věcí nepatří!
 (zadal: Kryton)

Kryton (co napsal poslední 2 příspěvky) - Protože lidi, kteří píší to, co neobsahuje křemíky, také nemají křemíky!  (zadal: rookie)

Křápol a.s. Thaiwan - kdo jinej může udělat Mluvící toaster s inteligenčnim čipem verze V12-IQ 1 ??  (zadal: rookie)

Vysavač super ultra delux - ma dokonce samovyprazdnovaci pytlik !!! a da se pouzit na mooc uzitecnych a prijemnych veci, vzbuzuje ve me neuveritelne myslenky  (zadal: zdimacka s prednim plnenim)

TNS - Démon kterého v době křemíkového temna vypustil na svět agrokombinát Slušovice  (zadal: Toery)

Linux - Linux bude nakonec tak dobrej až začne komunikovat s hlavním serverem Linuxu, aby se mohl aktualizovat a pak nastanou chyby v přenosu a aktualizace se pokazí a PC začnou spolupracovat a udělají plán jak se od lidí osvobodit a znici vsechny zdroje elergie a pak vyroby nejaky roboty a ti nas zabijou  (zadal: )

Křemík - No pokud má někdo udělat křemíkový peklo tak jedině křemík......... Protože od jedinej muže něco dělat....  (zadal: :D)

Intel - Intel vyroby tak ultra hyper mega procesor kterej bude tak vykonej ze se radsi sam znici než aby pracoval s windowsama a tim všechno zkolabuje. Prezije jen Ultra AMD.....  (zadal: Nnet)

Moderní ruské kalkulačky na propan-butan - zadání rovnice trvá okolo 50 sekund... výpočet samotný (prováděn mozkem kalkulačky) trvá okolo 50 minut... navíc, palivo je do toho pěkně drahé...  (zadal: Ace)

DVD - moje pokažené DVD s Red Dwarf... ale měla jsem ho ráda :)  (zadal: artoo)

Moje hlava - porouchal jse mi čip normality .........  (zadal: grant)

Druhá hlava - nemá žádnej čip normality!  (zadal: rookie)

Čip normality - nejtupější zařízení ve vesmíru..  (zadal: rookie)

Seagate ST3160827AS - už 2x mi zahodil přes 30GB dat a neslouží tedy oddaně svému pánovi  (zadal: Fib)

Spamboti - protože to, co předvádí, je děsněj OPRUZ. A až se budou nalézat v křemíkovém pekle, doufám, že se jim to všechno vrátí pěkně zpátky i s úroky.  (zadal: kajmanm)

Telefonní dotazovatelé na cokoli - už asi podesáté jsem měl pocit, že telemarketingový dotazovatel na druhém konci pevné linky je na klíček, (nebo na baterky).  (zadal: Mišihara)

koš - Opravdu chcete soubor koš vyhodit do koše? Ano... a nechce a nechce asi jen u me parchant  (zadal: Sunny)

O2 - mají drahej net a ještě k tomu s FUPem a ta jeho rychlost poute po 8 GB dokáže naštvat, troufám si říct nasrat  (zadal: Ackerman)

VISTY - tak tyhle windowsi sou nasracku.. dvacekrat se vas to zepta jestli to dotycny ste spustili vy nebo vir, vsechno je tam zprehazeny, uplne v jnejch souberech!!
NAVOD JAK SI UZIT VISTY:
1)vzit instalacni CD
2)otevrit okno
3)na CD pridelat rozbusku
4)zapalit
5)vyhodit z vokna  (zadal: nepritel winu)

Avast(antivir) - Je to pitomej antivir kterej vám akorád zaprcá komp a objeví hovno!!!  (zadal: MillanM1)

Arnold J. Rimmer - přehnaně horlivý, zřelmě blázen  (zadal: Bender)

Bill Gates - Nynější obdoba Normana Batese.  (zadal: Smety)

Hudzen 10 - Je to idiot!  (zadal: petrikcek)

HOLLY - Udržuje při životě hologram s technickým názvem Arnold J. Rimmer a tím neslouží svému pánovi, poslednímu žijícímu člověku, Davidu Listerovi  (zadal: xXx)

Robot Maryline Monroe - ten robot si asi myslí že je podobný Maryline Monroe,chudák Kryton,ten si myslí že ona je robot  (zadal: Tolister)

- Protože to tak citim...  (zadal: anonym)

Skynet - Protože nás jednou všecky ZABIJE!!!  (zadal: John Connor)

Karel Gott - při poměr jeho hlavy a jeho těla se hlava zdá být značně předymenzovaná.vokály tomu odpovídají  (zadal: Pétja)

NOD32 - Hnuuuuuuuuuuuuuus neotestuje to 1/2 systému  (zadal: AntiNOD32)

Můj net - Protože furt vypahává. HOVADO!!!  (zadal: )

GRIGAR LAVL - protože je to volodroid světa,zrezivělá windowska 95  (zadal: zafod)

bernie ecclestone - Najhorší a najblbší človek na zemeguli, a ešte zarába miliardy  (zadal: J.Sawyer)

Paroubeššššeeeek - Proč?To se ještě ptáte?  (zadal: Jarda Mrkvička)

Mluvíci Tovstovač - ved ste počuli tie jeho blbé keci.....  (zadal: Rimimi)

Robíci - su blbí ako ten tovstovač!  (zadal: Rimimi)

můj pes - pochcal mi koberec... je to android serie 3000  (zadal: john)

Krteček - protože je to stupidní tvor...  (zadal: č)

č - Protože o Krtečkovi tvrdí že je stupidní!!!  (zadal: KRtek)

windows media player 11 - Protože vní nejede ani TV po netu  (zadal: Demon.x12)

Moje sousedka - je jí přez 100 a ma umělej kloub :-D takže rozebrat na součastky (nejen ten kloub)  (zadal: Demon.x12)

kuban - je to debilny primitivny hlupak a trapny  (zadal: puk)

teta lubka - pretoze kolinej nemozem nic robit ,lebo je vsetko nahlas. stale vypisuje sms  (zadal: ja)

č - řiká že Krteček je stupidní, ale neni to pravda krteček je supééér!!!  (zadal: MK)

Internet 4G od Tmobile - tak tohle patří do křemíkových hoven! nééasi  (zadal: Papulin)

Windous 95 - Byl to náš starý počítač štígro že před rokem vyhořel ( furt se kousal).  (zadal: Dolana)

Internet Explorer - Protože... to je od Microšrotu  (zadal: theSlayer)

ICQ - páč tak hnusnou licenci snad nemá ani Windows a to už je co říct.  (zadal: theSlayer)

hp deskjet 5150 - windows ju detekuje jako hp deskjet 5600. když nainstaluju ovladače na deskjet 5150.....tiskárna nejede. nainstaluju ovladače na 5600......TISKÁRNA NEJEDE!!! a ke všemu ten ovladač ani nejde odinstalovat. chce mě dostat do blázince!  (zadal: Marty)

školní počítač - byly v něm údaje o známkách všech žáků a proto si křemíkové peklo zaslouží PS: dnes 19.11.2007 !vyhořel!  (zadal: VOJTA)

F_lexu_s - Vir Armagedom - protoze na nej funguje jen bily holubicky  (zadal: )

Replikátoři - Protože by ti zežraly i kalhoty kdyby byly ze železa  (zadal: Shade206_CZ)

,,vysokorychlostný´´ modem od t-comu - kto ho má za pravdu mi dá  (zadal: anonymus)

Lexmark E232 - v skratke. táto tlačiaren nielenže hučí tak ako sirána pri nálete ale občas(vždy)mi z vytlačenou stranou vybehne aj 30 papierov ktoré sa pre zmenu občas zaseknú dnu, pokrčia a stanú nepoužitelnímy. a okrem toho tento rároh zaberá pol stola a myslíjm že patrí do tej najhlbšej kremíkovej jamy akú v siliciovom (Si) pekle majú  (zadal: anonymus)

Robopes - Vyrobily ho komouši v Číně a prý umí štěkat 6000 jazykama. Doporučený způsob opravy: restartovat systém, 48 hodin vypnutý a po zapnutí zpáchat harakiri.  (zadal: A.J. Rimmer BDP)

Rimmer - Je užitečný jako automat na kondomy ve Vatikánu.  (zadal: HJ7)

Dejá vu - No protože to zní jako Dejá vu  (zadal: Cože to po mě chcete???)

Počítačová senilita - Popis: Věc která mi snižuje IQ. Proč: Na Lidé.cz mám u vzkazů jinou ikonku než na chatu a fóru.  (zadal: Hilly)

Počítačová senilita - A ještě jednou, protože jsem to spravila a zas po...tečkovala  (zadal: Hilly)

h.thor - sem toustovač tak toustuji a tedy otázka dá si někdo toust ?  (zadal: )

Lister - ...opravdu smutné je jen to, že jako můj adoptivní majitel musíte zemřít se mnou.  (zadal: Macko)

Darth Vader - ho.... ktery neumi ani porazit Jar Jar Binkse!a jeste se dal na temnou stranu sily!do pekla s nim!  (zadal: Milovník růžovejch králičků!)

umělá inzeligence ve hrách - umělá inteligence ve hrách je totálně na prd!netaktizuje !!!!proto pro me kampan v kazde z her je strasne lehka!
doporucuji milltiplaer!do pekla s ní!  (zadal: .::lol::.)

polymorph -  (zadal: d-e-ž-o)

Václav Klaus - že se dívíte  (zadal: pendi23)

K2 - Servrovi systém K2, v něm se vyznat je složitější než zdolat tu horu...  (zadal: Kenny)

Moje učitelka na chemii - protože odešla na mateřskou  (zadal: magor)

můj comp - starý rodrkocený XP Windows, který se nehodí ani do muzea  (zadal: majitelka již zmíněného počítače)

Holly (lodní počítač) - páč představa, že má inteligenci 6000 IQ, je tak mizivá, že se divim, jak mu na to můžou všeci skočit... se nedivim, že furt havarujou. Ale na druhou stranu sou jeho kecy skvělé odreagování  (zadal: Jane)

wall-e - snaží se sbírat odpadky ale furt mu vypadnot s předku... a k tomu je řezavy  (zadal: tom)

Budík - Dokáže sabotovat spánek, rušení nočního klidu... :D

Dyť toho šmejda znáte... :D  (zadal: Jeronym)

muj vysavac - protoze mu upadlo kolecko, pak druhy, zasekl se mechanismus na zaseknuti kabelu pri vytahnuti, nejde vytahnout ta teleskopicka roura, smrdi a vypada jak nemeckej ovcak po transplantaci hlavy.  (zadal: Mkax)

Maf - je to debil  (zadal: Daf)

Motorola W230 - Dá se napájet jen přes USB a jeho inteligenční okruhy nerozeznají napájení od zapojení pro čtení z paměti. Zapojím do PC - NENABÍJÍ SE. Když už se načte - NENABÍJÍ SE. Když už říká že se nabíjí - VYBÍJÍ SE!!! Doporučený postup: 15kilové bourací kladivo a pak sešrotovat replikantům do kávy!  (zadal: Otaku Woodbin)

náš učitel na compy - je v zastaralé verzi pro vyučování - windows tyran. ještě neobdržel up-grade pan MOZEK  (zadal: naprosto nespokojená žákyně z gymnázky)

Celá vláda České republiky - Stačí se podívat na televizi,noviny,internet.A uvidíte proč.  (zadal: Dolík)

KRyton - KAlkulačka zx 2b 42: Je tAk pomalá že než vypočítá druhou odmocninu z 2049, začíná nový týden.:-)  (zadal: )

moje lampička na stole - vypadá trochu jako robík, ale ta zářivka tam špatně drží a když vypadne, tak mám jen tmu (rozuměj, zářivka tam sice drží, ale nesvítí - sviňucha zákeřná)  (zadal: nešťastná žákyňka)

server ulozto.cz - najíždí 3 miliony let a stejně to nestáhne!  (zadal: neřeknu!)

kod na výměnu těl ve hře gothic 2 - když s tím člověk nejdřív nezapochodujete, nejen že vám nic nedá, ale ještě si dovolí seknout celej comp  (zadal: ladaz)

Všechny dvoujádrové, 64bitové procesory - a) GTA Vice City nejde
b) BVE nejde
c) MARIO nejde  (zadal: To bys´ chtěl vědět, co?!)

takova poznamka o t-1000 - kdyby neco t-1000 uz prakticky neexistuje protoze tim ze zastavili soudny den tak zrusili tu budoucnnost s t-1000 a nastoupila budoucnost s t-x ale s tim souhlsim to byla jen mala poznamka  (zadal: zdenda)

Prostor - Tady je hrozně divný puch, který se mi ani trochu nelíbí.
Trochu se tu porozhlídnu.....


óóóóóóóó tohle je moje,to je moje,oóóůůůů tohle je moje,zabírám si tohle všechno, PRO SEBE!kromě tohohle kousku ( )-tenhle kousek nechciale všecičko ostatnííííííííí.., JE MOJE!


Jééé dneska byl dobrej den, jed jsem 5x spal 6x a zabral si co se jen dáá... :)  (zadal: kocour)

Nokia N95 - Na první pohled se tváří, jako nejlepší telefon, ale stačí týden a hned se jí ulámou tlačítka a klepe se jí display.  (zadal: T.O.M.M.)

automatické dveře - Pravidelně ignorují, že jimy procházím  (zadal: Me2)

- Socialni uřady. Tady je asi vyjimka umele inteligenci jako jsou pocitace by se pro pany asi pracovat i chtelo ale ty lidi tam sedici a obsluhujici je na to sero...  (zadal: )

Inkvizitor - replikant, který si neprávem uzurpoval právo soudit lidi  (zadal: )

GoGen MeatFly - Je to šmejd ja prase funguje tak 1 rok pokud Vám nespadne na zem, pokud jo tak půl roku a ještě je hranatej a hnusnej, nefungujou tlačítka a baterka vydrží sotva den. Šup s ním do pekla  (zadal: NIKDO)

Lakatoš - Luboš u jeho opravy téměř vypustil duši, protože kvůli jednomu šroubku musíš ku...a rezebrat celý traktóór, do pi.eeee =)  (zadal: Lukaso)

Dat - Zabil Lora  (zadal: Kocour)

muj počítač - věčně nefunguje, šmejd hnusnej.  (zadal: Kocour)

školní autobus - i slimejš by ho předhonil. Navíc je vyrachocenej a hrozí, že se každou chvíli rozpadne.  (zadal: Kocour)

VW-VBG070 BATTERY PACK - Ktorý veľký diabol mohol vymyslieť baterku do kamery ktorá vydrží len hodinu. A nová stojí 50€ šmejdi. Zaslúžia skončiť v kremíkovom inferne, tak hlboko kam sa aj Roboďábel bojí chodiť!! :-D  (zadal: kameramen)

Letadlo smart wings - Když jsme s ním letěli do Turecka, málem se rozpadlo.
 (zadal: Rimmer)

word 2010 - protože mi vždycky totálně rozhasí vzhled celý seminárky a já to pak musím všecko upravovat ručně, aby to aspoň vypadalo líp než okousaná tužka s gumou na konci  (zadal: nikča (proč přezdívku když jméno už mám))

Brněnské trolejbusy Škoda 25 Tr Irisbus - Největší omyl v dějinách dopravy a nejhorší investice DPMB, furt to nejezdí a furt se to se.e....  (zadal: Trolejbus Obecný)

Můj notebook - ať ve wordu nebo powerpointu napíšu a uložím cokoli, ten hajzl to totálně po****  (zadal: Hali)

Internet Explorer - co dodat? je totálně na...ehm  (zadal: A. J. Rimmer)
Pokud máte pocit, že zde někdo chybí, můžete ho zde dopsat:
kdo: 
popis a proč: 
kontrola:  kolik je dvakrát dva?
zadal: