Red Dwarf
index pozadi jina dimenze posadka kremikove peklo obaly odkazy vzkazy
zpravy
Oblečky z Trpaslíka

Společnost Cesar UK uvedla na trh obleky inspirované seriálem Červený trpaslík. Obleky jsou, obdobně jako ostatní výrobky společnosti, vyrobeny se souhlasem majitele práv.
Listrův oblek je inspirován 1. sérií a obsahuje bundu s nápisem Red Dwarf, tričko London Jets, kalhoty a čapku s dredy. Rimmerův oblek odpovídá vzhledu ze starších sérií - obsahuje košili, kalhoty a kravatu se značením JMC. Set pro Kocoura se skládá z paruky, zubů a 3/4 kabátu inspirovaného 4. sérií. Jako doplňková sada by měla jít zakoupit růžová vesta s páskem. Dle informací na webu výrobce se připravuje i Krytonův oblek.

Obleky jsou k zakoupení i na těchto e-shopech:
Wild Nights Fancy Dress
Angels Fancy Dress
Trpaslicon 2011

Trpaslicon je festival britského humoru, sci-fi a fantasy, který se koná vždy o jarních prázdninách v Praze na Chodově. Součástí programu jsou přednášky o seriálech Červený trpaslík, Černá zmije, Black Books, The Big Bang Theory, How Not to Live Your Life, Misfits a mnoho dalších.
Příznivce Zeměplochy Terryho Pratchetta zaujme zejména beseda s herci z Divadla v Dlouhé, kteří si zahráli v divadelních představeních Soudné sestry a Maškaráda.

Motivem letošního setkání jsou Pistolníci z Apokalypsy.

Ne, je to jako počítačová hra. Kdykoli můžeš vycouvat. Máte v rukavici knoflík. Když chceš ven - tleskneš. Jdeš, Riviero? A ty, Drsňáku? Tak, a cváláme do Lareda...

Informace o akci tradičně naleznete na http://trpaslicon.cervenytrpaslik.cz
Kalendáře Red Dwarf na rok 2011

Posádka zpět na Zemi - a tak jsou zde i neoficiální kalendáře z dílny Kajman Publishing.

2011 Back to Earth
> download (JPG - 2,1 MB)

2011 Walk on The Earth
> download (JPG - 2,2 MB)
Zpátky na Zemi v České televizi

Posádka vesmírné lodi Červený trpaslík znovu zasahuje! Česká televize v premiéře odvysílá třídílnou minisérii Red Dwarf - Back To Earth natočenou v roce 2009. První díl Červený trpaslík - Zpátky na Zemi odvysílá Česká televize od pondělí 29. 11. 2010 na programu Čt2, následující v týdenním odstupu. Nové díly budou vybaveny českým dabingem a dle informací z www.cervenytrpaslik.cz dokonce s původním týmem dabérů.

Červený trpaslík - Zpátky na Zemi (1/3) - pondělí 29. 11. 2010, 22.05 hod., ČT2
Červený trpaslík - Zpátky na Zemi (2/3) - pondělí 06. 12. 2010, 22.10 hod., ČT2
Červený trpaslík - Zpátky na Zemi (3/3) - pondělí 13. 12. 2010, 22.05 hod., ČT2

Zdroj: www.ceskatelevize.cz
Trpaslicon 2010

Klub Terryho Pratchetta vás zve na Trpaslicon, festival britského humoru, sci-fi a fantasy, který se koná 5.–7. března 2010 v ZŠ Květnového vítězství 1554, Praha 4.

Podrobnosti o této akci naleznete na http://trpaslicon.cervenytrpaslik.cz
Kalendáře Red Dwarf na rok 2010

Tým z Červeného trpaslíka je zpět - a s ním i neoficiální kalendáře z dílny Kajman Publishing.

2010 Back to Earth
> download (JPG - 1,3 MB)

2010 Ark
> download (JPG - 1,6 MB)
Nové díly Červeného trpaslíka

Během velikonočních svátků 2009 byly na britské stanici Dave odvysílány tři nové díly seriálu Červený trpaslík. Tři pětadvacetiminutové díly s názvem Back To Earth se samozřejmě nedlouho po odvysílání objevily na downloadovacích serverech na Internetu. Jako zdroj možných odkazů doporučuji českou stránku www.cervenytrpaslik.cz, kde jsou publikovány i titulky k této nové (mini)sérii.

Na webu stanice Dave si můžete, kromě několika ukázek a trailerů, pustit i interview s autorem Doughem Naylorem a komentáře herců natočené na londýnské premiéře.

DVD disk Back To Earth s by se měl objevit v prodeji 15. června 2009. Dle záměrů autorů by měl obsahovat „režisérský sestřih“, dokumenty z natáčení, smazané scény a populární Smeg Ups.
První videa z nových dílů

Autoři nových dílů Červeného trpaslíka zveřejnili první videa - trailery a pohledy do zákulisí umístili "klasicky" na YouTube. Videa jsou publikována uživatelem smegheaddude.

< předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9  další >