Red Dwarf
index pozadi jina dimenze posadka kremikove peklo obaly odkazy vzkazy
zpravy
Nové díly Červeného trpaslíka

Seriál Červený trpaslík bude v roce 2009 prodloužen o tři nové epizody. Pod názvem Back To Earth budou uvedeny na kanále DAVE britské UKTV tři epizody a navíc speciál o vytváření nových dílů. Velikonoční Red Dwarf víkend, během kterého budou nové epizody, spolu s reprezentativním výběrem starších dílů, odvysílány začíná v pátek 10. dubna. Přehled epizod spolu s časy vysílání jsou zveřejněny na webu dave.uktv.co.uk. Buď na tomto webu nebo na oficiálních stránkách jsou postupně zveřejňovány informace ohledně nových dílů.

Kalendáře Red Dwarf na rok 2009

Nejsem rychlý, ale nakonec to dám dohromady: neoficiální kalendáře s motivem Červeného trpaslíka z dílny Kajman Publishing tentokrát s fotografiemi.

2009-01
> download (JPG - 1,3 MB)

2009-02
> download (JPG - 1,0 MB)
Red Dwarf specials

Dle oznámení na oficiálních stránkách by se v průběhu roku 2009 měla objevit v programu britské UKTV krátká série čtyř půlhodinových speciálů vytvořená Grant Naylor Productions. Letos slaví Červený trpaslík 20 let svého vzniku a speciály by tak měly připomenout tento úspěšný seriál. Ve svých rolích by se měli znovu objevit původní herci.

> oznámení na oficiálních stránkách
Red Dwarf Series IX - Fan Promo

Na server YouTube.com byl umístěn trailer vytvořený fanoušky k deváté sérii Červeného trpaslíka. K vytvoření videa byly použity (mimojiné) vystříhané záběry z osmé série, takže pro ty, kdo znají Červeného trpaslíka pouze z televize, se může zdát, že se opravdu jedná o nově natočený materiál. Jinak z videa vyplývá jediné: fanoušci by si evidentně přáli další sérii!

Ze stejné dílny, tedy P2Pproductions, dispozici je též fandovský trailer na Red Dwarf The Movie a úvodní titulky k filmu.

Červený trpaslík v prodejnách s tiskem

Od 29. května 2008 je u prodejců tisku dostupný na nosičích DVD seriál Červený trpaslík. Za cenu 49,- Kč bude vycházet vždy ve čtvrtek v týdenních odstupech všech osm sérií. Disky jsou baleny ve dnes už standardním balení příbalových DVD - tedy v papírových pošetkách, obsah DVD je shodný s disky vydanými společností WWC. Distribuci zajišťuje akciová společnost Schwarzkopf.
Kalendáře Red Dwarf na rok 2008

Zdá se, že veselé barvy došly... neoficiální kalendáře s motivem Červeného trpaslíka z dílny Kajman Publishing jsou proto v poněkud depresivních odstínech.

motiv Red Dwarf
> download (JPG - 1,3 MB)

motiv Starbug
> download (JPG - 1,3 MB)

Upozornění: jinak je vše ve standardní kvalitě a jako obvykle téměř bezchybnatě...
Červený trpaslík stále v České televizi

V pátek 1. 6. 2007 byl sice v České televizi uveden poslední - 52. díl seriálu Červený trpaslík, ale smutek fanoušků nad skončením tohoto oblíbeného seriálu se zajisté změnil v nefalšovanou radost pouhým nahlédnutím do televizního programu. Bez obvyklé několikaroční přestávky se totiž seriál vrací na obrazovky hned 8. června. A začíná se samozřejmě prvním dílem s názvem Konec.

Takže sledujte pořad Horečka páteční noci na Čt2. Červený trpaslík bývá uváděn kolem 23. hodiny, případně můžete sledovat reprízu v noci z pátku na sobotu ve 4:25 hodin.
< předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9  další >