Red Dwarf
index pozadi jina dimenze posadka kremikove peklo obaly odkazy vzkazy
zpravy
Hitparáda
Podle oficiálních výsledků prodeje IDFPI (mezidimensioální federace fonografického průmyslu) se v tomto roce na prvním místě umístil singl skupiny Degen a spol.. "Zpěvák" skupiny Dave Lister totiž sám skoupil tři milióny výlisků a tak se zdá, že v jeho domě nikdy nebude nouze o popelníky. Uvidíme, jak si povede v anketě Zlatý slavík - podle výsledků v minulých letech je zřejmé, že pro D. Listera nebude problém ovlivnit i tuto anketu.
Z dalších výsledků uvádíme pouze pěkné 3463. místo skupiny Kolostomická exploze.
Kalendáře Red Dwarf na rok 2004
Opravdu je tohle správná dimenze? Neváhejte, kdykoli může dojít ke zhroucení nestabilní membrány mezi dvěma realitami. Možná se ještě stihnete podívat na náhledy.

Verze 1: Jupiterská důlní společnost - modrá
> download (reddwarf_kalendar2004_jmc.jpg - 0,99 MB)

Verze 2: Postavy z červeného trpaslíka - červená
> download (reddwarf_kalendar2004_red.jpg - 1,00 MB)

Návod k použití: stáhněte si soubory a vytiskněte. Nejlepších výsledků dosáhnete s barevnou laserovkou. Při nastavení 200dpi vychází kalendáře na formát A3 - s centimetrovým okrajem.
Kalendáře se budou skvěle vyjímat především vedle plakátu klubu London Jets, nebo vedle diplomů za plavání.
Další kniha v češtině - Poslední člověk
Po knihách "Nekonečno vítá ohleduplné řidiče" a "Lepší než život" z autorské dílny Grant - Naylor, vychází v listopadu 2003 další pokračování věnované osudům posádky těžařské lodi Červený trpaslík. V knize s názvem "Poslední člověk" třímá poslední žijící člověk - David Lister, v rukou osud celého lidstva. Autorem knihy je tentokrát pouze Doug Naylor.
Více na stránkách nakladatelství Argo, nebo v internetovém knihkupectví Kosmas.
Starbug Playset
Máte deprese a vyčerpali jste již všechny známé možnosti k pozvednutí nálady? Vyzkoušeli jste relaxační fólii a žádné výsledky se nedostavily? Máme pro vás skvělý tip - souprava na hraní Kosmik! Obsahuje: miniatury postav - Listera, Rimmera, Kocoura a Krytona, úžasné světelné efekty, původní dialogy známé z TV seriálu... Více na stránkách výrobce Product Enterprise Ltd.
Správný trpaslíkofil samozřejmě nesvěří hračku dětem, ale umístí ji do vitrínky a kochá se pohledem na ni :-).
Talkie Toaster Screensaver
Spořič obrazovky s motivem Mluvícího Toustovače (o patent je požádáno). Spořič je vytvořen pomocí technologie Flash. Po stažení zip soubor rozbalte a spusťte instalační soubor. Testováno ve w98 a wXP. Bourací kladivo není součástí dodávky!

Verze I - hlášky z dílu 4: Čekání na Boha
> download (toaster_1.zip - 0,98 MB)

Verze II - hlášky z dílu 22: Bílá díra
> download (toaster_2.zip - 1,08 MB)
Red Dwarf The Game
Zároveň s filmem by se měla na trhu objevit i počítačová hra na motivy Červeného trpaslíka. Podle informací vývojářů by se mělo jednat o "3D akční adventuru" - což je sice oblíbený popis současných her, ale mnoho nám o hře neřekne. V každém případě to vypadá, že se potkáte s řadou postav známých ze seriálu - replikanti, gelfové, Hudzen, kari mutant a také by se zde měly objevit nové postavy z připravovaného filmu. Celkem více než 30 druhů nepřátel. Mělo by být možné hrát za všech pět hlavních postav (Lister, Rimmer, Kocour, Kryten, Kočanská). Celou hru by měl komentovat počítač Holly, takže po provedené akci se můžete těšit na originální hlášku. Zajímavé budou mise za Arnolda Rimmera - v jedné bude jeho úkolem opustit rozpadající se loď obsazenou replikanty v duchu hesla "nejlepší obranou je útěk", v dalších zachraňuje vesmír v roli Eso Rimmera. Ve hře budou použity originální záběry natáčené souběžně s filmem. Dokonce by na DVD disku se hrou měly být umístěné materiály o natáčení filmu a komentáře hlavních postav.
Ze světa
Archeologové poblíž hory Sinaj našli stránku knihy, která je odborníky považována za součást Bible. Bonnští experti nyní určují její stáří. V případě, že je skutečně pravá, tak patří na první stranu a biblický text zní: "Mé milované Candy. Všechny postavy v této knize jsou fiktivní a jakákoli podobnost se skutečnými lidmi, žijícími či mrtvými, je čistě náhodná." Církevní představitelé tuto stranu jednotně odmítli.
Eso Rimmer
Populární trilogie v hlavní roli s Eso Rimmerem vychází nyní jako 4DVD komplet s nově remasterovaným zvukem a vylepšenými digitálními efekty. Můžeme se těšit na všechny tři díly: Eso Rimmer a dobyvatelé ztracené archy, Eso Rimmer a chrám zkázy, Eso Rimmer a poslední křížová výprava. Kolekce obsahuje také bonusové DVD, na kterém naleznete filmy o natáčení, nepoužité scény a komentáře herců.
< předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9  další >