Red Dwarf
index pozadi jina dimenze posadka kremikove peklo obaly odkazy vzkazy
zpravy
Předměty z Červeného trpaslíka
Na stránkách The Propstore of London si můžete objednat řadu originálních rekvizit z mnoha filmů. V nabídce je také necelá stovka předmětů ze seriálu Red Dwarf - jedná se například o obleky (Kocourova garderóba, uniformy JMC a kanárů...), různé přístroje (šicí stroj, kanárkovská zbraň...), tiskové materiály (časopisy, brožury, formuláře, dopisy...), předměty denní potřeby (sada "obsazeno", JMC cigarety...).

Stačí si z každé výplaty uškudlit něco stranou a za pár dob ledových si budete moci zakoupit třeba "staré 509 s automatickou rohovkou, ohnisková vzdálenost 15".
Kanárek tvrdý chleba má
Vžít se do role "kanárka" vám umožní Red Dwarf Mod do hry Aliens vs Predators 2, který vytvořil Matthew C Harris.
Takže, pokud chcete v uniformě Kanárků vypráskat všechen šmejd z vesmíru máte možnost. Hezky kolenem do koulí...

informace o hrách AvP: www.avp2files.com nebo www.planetavp.com
Vesmírní chameleoni? Ne, děkuji!
S nevyžádanou poštou už se asi potkal každý, ale aby poštou chodily takovéto nabídky, to jsem ještě neviděl.
Red Dwarf Screensaver - opravená verze
Spořič obrazovky na motivy nejlepšího seriálu všech dob.
Červený trpaslík, Kosmik a navrch jeden robík...

Tato verze není omezena dobou funkčnosti. (This version will not expire.)

Spořič je vytvořen pomocí technologie Flash. Po stažení zip soubor rozbalte a spusťte instalační soubor. Testováno ve w98 a wXP.

> download (reddwarfscreensaver.zip - 1,05 MB)
Crapola Inc.
Již řadu let jsou na trhu dostupné výrobky firma Crapola Inc. Tato firma se proslavila především "inteligentními" spotřebiči - Talkie Toaster a Talkie Sew'n'Sew šicí stroj jsou ozdobami každé domácnosti.
Nyní přichází firma Crapola Inc s převratným obchodním modelem - výrobky můžete začít používat již nyní, ale librodolary váš účet opustí až za velmi dlouhou dobu, datum splatnosti u většiny zboží je totiž k 1. 4. 2050.
Z nabídky by vás mohly zaujmout především operační systémy pro různé platformy, vylepšení některých programů, tapety a ikony do vašeho operačního systému, plakáty k takovým trhákům jako jsou Krytanic, Originator nebo The heX Files...

Kompletní nabídka viz www.crapolainc.co.uk
Trpaslicon 2004
Ve dnech 5. - 7. března 2004 proběhl v Praze druhý ročník festivalu britského humoru, sci-fi a fantasy. Články a fotografie z festivalu jsou dostupné na www.cervenytrpaslik.cz v sekci srazy.
Red Dwarf Soundtrack
V Americe je dostupný oficiální soundtrack s hudbou Howarda Goodalla zkomponovanou pro první dvě série Červeného Trpaslíka. CD obsahuje 28 skladeb z prvních dvou sérií a 8 bonusových skladeb z pozdějších dílů. Mezi bonusovými skladbami nechybí ani Arnold Rimmer Song.

Soundtrack najdete na www.monstersinmotion.com.
Red Dwarf DVD - 4. série
V Anglii a Americe je od poloviny února 2004 v prodeji DVD Red Dwarf IV. série. Kromě zmíněné série obsahují disky spoustu bonusového materiálu - 75 minut dokumentů z natáčení, komentáře herců, trailery, nepoužité scény, speciál "o vaření" Can't Smeg Won't Smeg a další zajímavosti.

Více informací najdete na stánkách www.reddwarf.co.uk.
< předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9  další >