Red Dwarf
index pozadi jina dimenze posadka kremikove peklo obaly odkazy vzkazy
zpravy
Red Dwarf - Smeg Pack vol.1

Johny_G pro fanoušky Červeného trpaslíka připravil soubor čtyř miniher na motivy Červeného Trpaslíka. Jednotlivé hry jsou je inspirovány příhodami z první až čtvrté série tohoto sitcomu.

Hra ke svému běhu vyžaduje DirectX 7 nebo novější.

Smeg Pack vol. 1 má 4,28 MB a můžete si ho stáhnot na mercury.wz.cz.
Červený trpaslík se vrací na obrazovky České televize

Po slibech o uvedení seriálu Červený trpaslík již během roku 2005 se Česká televize konečně odhodlala k jeho zařazení do vysílání. Od prvního lednového týdne roku 2006 tak můžete znovu začít sledovat 52 dílů tohoto seriálu podle námětu Roba Granta a Douga Naylora natočeného pro televizi BBC..
Seriál bude, spolu s pořadem Monty Pythonův Létající cirkus uváděn v rámci pořadu Horečka páteční noci v celkem pozdních hodinách.

Začínáme prvním dílem "Konec" v pátek 6. 1. 2006 na programu ČT 2 ve 23.40 hod.
Reprízu pak o chvíli později - 7. 1. 2006 ve 4.20 hodin na ČT 1.

Informace o vysílání najdete na webu České televize.
Kalendáře Red Dwarf na rok 2006

Počítač se mi vzpamatoval z počítačové motolice a tak vám konečně mohu nabídnout kalendáře s tradičním motivem.

motiv Kosmik v modré
> download (1,8 MB)

motiv Skrček v červené
> download (1,8 MB)

Upozornění: pokud by se náhodou stalo, že během roku přibude nějaký svátek, tak mě, prosím, nekamenujte - tuto věc nemohu ovlivnit. Jako nápravný prostředek k příslušným osobám bych doporučoval dřevěnou palici a ledový kostky...
Red Dwarf DVD - 7. série

7. listopadu přichází do obchodů v Anglii další série Red Dwarf na DVD. Jedná se o sedmou sérii a narozdíl od těch předchozích jsou obsahem balení tři DVD. Kromě epizod jsou disky samozřejmě naplněny zajímavými bonusovými materiály. Za zmínku určitě stojí skicovaná "ztracená epizoda" - Identity Within, původně nenatočená z důvodu nedostatku peněz, kterou předčítá Chriss Barrie (ukázka - MOV; 3,30 MB). Dále epizody Tikka to Ride, Ouroboros a Duct Soup v prodloužených verzích, komentáře herců, dokumenty o natáčení, filmy fanoušků na červenotrpaslíkovské téma a mnoho dalšího...

Podrobnosti o DVD se dozvíte na www.reddwarf.co.uk
Red Dwarf komiks v češtině

Komiks studia Across The Pond z oficiálních stránek seriálu Red Dwarf si nyní, díky týmu z Lopuchu, můžete prohlížet i v češtině.

Na adrese http://rdcomic.wz.cz by měly přibývat stránky komiksu v "tempu odpovídajícím originálu". První díl se jmenuje Počátek Nanarchie a dozvíte se v něm, co se stalo s lodí Červený trpaslík po epizodě Návrat do reality...
Red Dwarf komiks

Studia Across The Pond připravují ve spolupráci s Grant Naylor Production komiks Red Dwarf. Ten by měl, s denními aktualizacemi, vycházet od 28. října na oficiálním webu seriálu - a to až do vydání sedmé série na DVD (i když některé zprávy tvrdí, že do osmé). Papírová verze komiksu je plánovaná na rok 2006. Ze strany Grant Naylor Production se bude na komiksu podílet především Andrew Ellard - tvůrce a dopisovatel oficiálních webových stránek Red Dwarf. Ze společné práce výtvarníků Davida Enenbrala, Mar Degana a Barry Williamse je zatím k nahlédnutí obálka.
Červený trpaslík vychází v češtině na DVD!

Od konce srpna 2005 vycházejí v České republice oficiálně DVD se seriálem Červený trpaslík. Jedná se o verzi vysílanou v České televizi. Na disku jsou epizody v originálním anglickém znění, českém dabingu a obsahují české titulky. Obsahem DVD nejsou bonusové materiály známé z anglického a amerického vydání. Další informace k vydání se dozvíte na stránkách cerveny-trpaslik.cz.

Datumy vydání DVD Red Dwarf:
Sériedatum vydání v ČR
I24. srpna 2005
II14. září 2005
III12. října 2005
IV9. listopadu 2005


V neděli 21. srpna se rozeběhla masivní televizní kampaň - reklamu na seriál můžete shlédnout zde (3 MB).
< předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9  další >